Tööhõive · 2025
Registreeritud töötud 16–64-aastaste hulgas: omavalitsuste pingerida
Registreeritud töötud 16–64-aastaste hulgas: esikohal on Narva linn (10,0%), viimasel kohal Hiiumaa vald (2,8%). 78 omavalitsuse mediaan on 4,7%.
Esikolmik ja TOP 100
| # | Omavalitsus | Maakond | Registreeritud töötud 16–64-aastaste hulgas |
|---|---|---|---|
| 1 | Narva linn | Ida-Viru maakond | 10,0% |
| 2 | Sillamäe linn | Ida-Viru maakond | 9,9% |
| 3 | Kohtla-Järve linn | Ida-Viru maakond | 9,4% |
| 4 | Narva-Jõesuu linn | Ida-Viru maakond | 9,0% |
| 5 | Lüganuse vald | Ida-Viru maakond | 8,1% |
| 6 | Loksa linn | Harju maakond | 7,6% |
| 6 | Valga vald | Valga maakond | 7,6% |
| 8 | Maardu linn | Harju maakond | 7,1% |
| 9 | Peipsiääre vald | Tartu maakond | 6,9% |
| 10 | Jõhvi vald | Ida-Viru maakond | 6,8% |
| 11 | Lääne-Harju vald | Harju maakond | 6,6% |
| 12 | Mustvee vald | Jõgeva maakond | 6,4% |
| 13 | Alutaguse vald | Ida-Viru maakond | 6,0% |
| 14 | Tõrva vald | Valga maakond | 5,8% |
| 15 | Paide linn | Järva maakond | 5,7% |
| 15 | Viru-Nigula vald | Lääne-Viru maakond | 5,7% |
| 17 | Tallinn | Harju maakond | 5,5% |
| 17 | Türi vald | Järva maakond | 5,5% |
| 19 | Kehtna vald | Rapla maakond | 5,4% |
| 19 | Nõo vald | Tartu maakond | 5,4% |
| 21 | Põlva vald | Põlva maakond | 5,3% |
| 22 | Anija vald | Harju maakond | 5,2% |
| 22 | Jõgeva vald | Jõgeva maakond | 5,2% |
| 22 | Kihnu vald | Pärnu maakond | 5,2% |
| 22 | Tartu linn | Tartu maakond | 5,2% |
| 26 | Jõelähtme vald | Harju maakond | 5,1% |
| 26 | Põltsamaa vald | Jõgeva maakond | 5,1% |
| 26 | Saaremaa vald | Saare maakond | 5,1% |
| 29 | Tapa vald | Lääne-Viru maakond | 5,0% |
| 30 | Haapsalu linn | Lääne maakond | 4,9% |
| 30 | Kanepi vald | Põlva maakond | 4,9% |
| 30 | Märjamaa vald | Rapla maakond | 4,9% |
| 30 | Rapla vald | Rapla maakond | 4,9% |
| 30 | Räpina vald | Põlva maakond | 4,9% |
| 30 | Setomaa vald | Võru maakond | 4,9% |
| 36 | Elva vald | Tartu maakond | 4,8% |
| 36 | Tartu vald | Tartu maakond | 4,8% |
| 36 | Vinni vald | Lääne-Viru maakond | 4,8% |
| 39 | Järva vald | Järva maakond | 4,7% |
| 39 | Luunja vald | Tartu maakond | 4,7% |
| 39 | Rakvere vald | Lääne-Viru maakond | 4,7% |
| 39 | Saarde vald | Pärnu maakond | 4,7% |
| 43 | Kastre vald | Tartu maakond | 4,6% |
| 43 | Mulgi vald | Viljandi maakond | 4,6% |
| 43 | Raasiku vald | Harju maakond | 4,6% |
| 46 | Kuusalu vald | Harju maakond | 4,5% |
| 46 | Lääne-Nigula vald | Lääne maakond | 4,5% |
| 46 | Otepää vald | Valga maakond | 4,5% |
| 49 | Haljala vald | Lääne-Viru maakond | 4,4% |
| 49 | Kohila vald | Rapla maakond | 4,4% |
| 49 | Muhu vald | Saare maakond | 4,4% |
| 52 | Pärnu linn | Pärnu maakond | 4,3% |
| 52 | Viimsi vald | Harju maakond | 4,3% |
| 52 | Võru linn | Võru maakond | 4,3% |
| 55 | Harku vald | Harju maakond | 4,2% |
| 55 | Kose vald | Harju maakond | 4,2% |
| 55 | Lääneranna vald | Pärnu maakond | 4,2% |
| 55 | Rakvere linn | Lääne-Viru maakond | 4,2% |
| 55 | Tori vald | Pärnu maakond | 4,2% |
| 55 | Vormsi vald | Lääne maakond | 4,2% |
| 55 | Väike-Maarja vald | Lääne-Viru maakond | 4,2% |
| 62 | Kadrina vald | Lääne-Viru maakond | 4,1% |
| 62 | Saue vald | Harju maakond | 4,1% |
| 62 | Viljandi linn | Viljandi maakond | 4,1% |
| 65 | Häädemeeste vald | Pärnu maakond | 4,0% |
| 65 | Võru vald | Võru maakond | 4,0% |
| 67 | Põhja-Pärnumaa vald | Pärnu maakond | 3,9% |
| 68 | Kambja vald | Tartu maakond | 3,8% |
| 68 | Kiili vald | Harju maakond | 3,8% |
| 68 | Rõuge vald | Võru maakond | 3,8% |
| 68 | Saku vald | Harju maakond | 3,8% |
| 72 | Keila linn | Harju maakond | 3,7% |
| 72 | Põhja-Sakala vald | Viljandi maakond | 3,7% |
| 72 | Rae vald | Harju maakond | 3,7% |
| 75 | Ruhnu vald | Saare maakond | 3,6% |
| 75 | Viljandi vald | Viljandi maakond | 3,6% |
| 77 | Antsla vald | Võru maakond | 3,4% |
| 78 | Hiiumaa vald | Hiiu maakond | 2,8% |
Maakondade võrdlus
Määrade puhul rahvaarvuga kaalutud keskmised, arvukuse näitajate puhul summad.
- Ida-Viru maakond9,2%
- Valga maakond6,5%
- Jõgeva maakond5,4%
- Järva maakond5,3%
- Harju maakond5,2%
- Põlva maakond5,1%
- Saare maakond5,1%
- Tartu maakond5,0%
- Rapla maakond4,9%
- Lääne maakond4,8%
- Lääne-Viru maakond4,6%
- Pärnu maakond4,3%
- Võru maakond4,1%
- Viljandi maakond4,0%
- Hiiu maakond2,8%
Korduma kippuvad küsimused
Milline omavalitsus on näitajas „Registreeritud töötud 16–64-aastaste hulgas“ esikohal?
Näitajas „Registreeritud töötud 16–64-aastaste hulgas“ on esikohal Narva linn (10,0%).
Milline on näitaja „Registreeritud töötud 16–64-aastaste hulgas“ mediaan?
Pingerea 78 omavalitsuse mediaan on 4,7%.