Energia · 2021
Keskküttega eluruumid: omavalitsuste pingerida
Keskküttega eluruumid: esikohal on Sillamäe linn (99,0%), viimasel kohal Ruhnu vald (1,5%). 78 omavalitsuse mediaan on 42,7%.
Esikolmik ja TOP 100
| # | Omavalitsus | Maakond | Keskküttega eluruumid |
|---|---|---|---|
| 1 | Sillamäe linn | Ida-Viru maakond | 99,0% |
| 2 | Narva linn | Ida-Viru maakond | 97,7% |
| 3 | Kohtla-Järve linn | Ida-Viru maakond | 95,6% |
| 4 | Tallinn | Harju maakond | 88,3% |
| 5 | Maardu linn | Harju maakond | 84,1% |
| 6 | Tartu linn | Tartu maakond | 77,2% |
| 7 | Jõhvi vald | Ida-Viru maakond | 76,9% |
| 8 | Keila linn | Harju maakond | 75,8% |
| 9 | Loksa linn | Harju maakond | 73,8% |
| 10 | Võru linn | Võru maakond | 72,7% |
| 11 | Viimsi vald | Harju maakond | 68,3% |
| 12 | Viru-Nigula vald | Lääne-Viru maakond | 67,3% |
| 13 | Rae vald | Harju maakond | 66,7% |
| 14 | Saue vald | Harju maakond | 65,6% |
| 15 | Paide linn | Järva maakond | 65,4% |
| 16 | Narva-Jõesuu linn | Ida-Viru maakond | 64,9% |
| 17 | Lääne-Harju vald | Harju maakond | 63,5% |
| 18 | Haapsalu linn | Lääne maakond | 63,0% |
| 19 | Luunja vald | Tartu maakond | 62,8% |
| 20 | Lüganuse vald | Ida-Viru maakond | 61,9% |
| 21 | Kambja vald | Tartu maakond | 60,7% |
| 22 | Viljandi linn | Viljandi maakond | 60,4% |
| 23 | Pärnu linn | Pärnu maakond | 60,2% |
| 24 | Jõelähtme vald | Harju maakond | 59,9% |
| 25 | Rakvere linn | Lääne-Viru maakond | 58,8% |
| 26 | Saku vald | Harju maakond | 56,3% |
| 27 | Harku vald | Harju maakond | 55,5% |
| 28 | Valga vald | Valga maakond | 52,4% |
| 29 | Tapa vald | Lääne-Viru maakond | 50,8% |
| 30 | Jõgeva vald | Jõgeva maakond | 50,7% |
| 31 | Põlva vald | Põlva maakond | 50,5% |
| 32 | Tartu vald | Tartu maakond | 50,2% |
| 33 | Kiili vald | Harju maakond | 49,9% |
| 34 | Anija vald | Harju maakond | 47,2% |
| 35 | Kose vald | Harju maakond | 46,5% |
| 36 | Tori vald | Pärnu maakond | 46,2% |
| 37 | Rapla vald | Rapla maakond | 46,1% |
| 38 | Türi vald | Järva maakond | 45,2% |
| 39 | Kadrina vald | Lääne-Viru maakond | 43,0% |
| 40 | Raasiku vald | Harju maakond | 42,4% |
| 41 | Rakvere vald | Lääne-Viru maakond | 41,6% |
| 42 | Põhja-Pärnumaa vald | Pärnu maakond | 41,5% |
| 43 | Kehtna vald | Rapla maakond | 41,1% |
| 44 | Põltsamaa vald | Jõgeva maakond | 41,0% |
| 45 | Tõrva vald | Valga maakond | 40,4% |
| 46 | Järva vald | Järva maakond | 38,4% |
| 46 | Nõo vald | Tartu maakond | 38,4% |
| 48 | Saaremaa vald | Saare maakond | 36,9% |
| 49 | Lääne-Nigula vald | Lääne maakond | 36,8% |
| 50 | Kuusalu vald | Harju maakond | 36,4% |
| 51 | Elva vald | Tartu maakond | 35,6% |
| 51 | Kohila vald | Rapla maakond | 35,6% |
| 53 | Kastre vald | Tartu maakond | 34,1% |
| 54 | Väike-Maarja vald | Lääne-Viru maakond | 33,4% |
| 55 | Märjamaa vald | Rapla maakond | 32,5% |
| 56 | Viljandi vald | Viljandi maakond | 32,4% |
| 57 | Põhja-Sakala vald | Viljandi maakond | 31,7% |
| 57 | Vinni vald | Lääne-Viru maakond | 31,7% |
| 59 | Otepää vald | Valga maakond | 31,6% |
| 60 | Mulgi vald | Viljandi maakond | 29,1% |
| 61 | Hiiumaa vald | Hiiu maakond | 28,5% |
| 62 | Haljala vald | Lääne-Viru maakond | 27,8% |
| 63 | Lääneranna vald | Pärnu maakond | 27,7% |
| 63 | Võru vald | Võru maakond | 27,7% |
| 65 | Häädemeeste vald | Pärnu maakond | 27,1% |
| 66 | Saarde vald | Pärnu maakond | 26,4% |
| 67 | Antsla vald | Võru maakond | 26,3% |
| 67 | Räpina vald | Põlva maakond | 26,3% |
| 69 | Kanepi vald | Põlva maakond | 24,6% |
| 70 | Peipsiääre vald | Tartu maakond | 22,3% |
| 71 | Alutaguse vald | Ida-Viru maakond | 21,7% |
| 72 | Setomaa vald | Võru maakond | 18,2% |
| 73 | Rõuge vald | Võru maakond | 17,2% |
| 74 | Mustvee vald | Jõgeva maakond | 16,0% |
| 74 | Vormsi vald | Lääne maakond | 16,0% |
| 76 | Muhu vald | Saare maakond | 12,6% |
| 77 | Kihnu vald | Pärnu maakond | 4,6% |
| 78 | Ruhnu vald | Saare maakond | 1,5% |
Maakondade võrdlus
Määrade puhul rahvaarvuga kaalutud keskmised, arvukuse näitajate puhul summad.
- Ida-Viru maakond89,0%
- Harju maakond80,7%
- Tartu maakond64,9%
- Lääne maakond53,4%
- Pärnu maakond50,9%
- Järva maakond50,3%
- Lääne-Viru maakond47,5%
- Valga maakond45,1%
- Viljandi maakond42,4%
- Võru maakond41,3%
- Jõgeva maakond41,2%
- Rapla maakond40,0%
- Põlva maakond39,6%
- Saare maakond35,6%
- Hiiu maakond28,5%
Korduma kippuvad küsimused
Milline omavalitsus on näitajas „Keskküttega eluruumid“ esikohal?
Näitajas „Keskküttega eluruumid“ on esikohal Sillamäe linn (99,0%).
Milline on näitaja „Keskküttega eluruumid“ mediaan?
Pingerea 78 omavalitsuse mediaan on 42,7%.