Eluase · 2025

Aastatel 2021–2025 kasutusse lubatud uued eluruumid 1000 elaniku kohta: omavalitsuste pingerida

Aastatel 2021–2025 kasutusse lubatud uued eluruumid 1000 elaniku kohta: esikohal on Jõelähtme vald (95,0 ‰), viimasel kohal Kohtla-Järve linn (0,2 ‰). 74 omavalitsuse mediaan on 8,9 ‰.

Esikolmik ja TOP 100

#OmavalitsusMaakondAastatel 2021–2025 kasutusse lubatud uued eluruumid 1000 elaniku kohta
1Jõelähtme valdHarju maakond95,0 ‰
2Kiili valdHarju maakond92,5 ‰
3Tartu valdTartu maakond84,4 ‰
4Harku valdHarju maakond81,0 ‰
5Rae valdHarju maakond68,3 ‰
6Luunja valdTartu maakond63,5 ‰
7Viimsi valdHarju maakond59,9 ‰
8Kastre valdTartu maakond56,4 ‰
9Kambja valdTartu maakond51,6 ‰
10Saku valdHarju maakond49,7 ‰
11Nõo valdTartu maakond49,2 ‰
12Saue valdHarju maakond37,9 ‰
13Keila linnHarju maakond37,8 ‰
14Raasiku valdHarju maakond35,7 ‰
15Tartu linnTartu maakond32,5 ‰
16Kose valdHarju maakond32,0 ‰
17TallinnHarju maakond29,6 ‰
18Otepää valdValga maakond26,0 ‰
19Pärnu linnPärnu maakond25,4 ‰
20Kohila valdRapla maakond25,2 ‰
21Ruhnu valdSaare maakond23,4 ‰
22Kuusalu valdHarju maakond20,4 ‰
23Lääne-Harju valdHarju maakond19,6 ‰
24Vormsi valdLääne maakond18,9 ‰
25Häädemeeste valdPärnu maakond17,3 ‰
26Haapsalu linnLääne maakond16,2 ‰
27Maardu linnHarju maakond14,1 ‰
28Rapla valdRapla maakond13,9 ‰
29Saaremaa valdSaare maakond13,7 ‰
30Alutaguse valdIda-Viru maakond13,4 ‰
31Muhu valdSaare maakond12,6 ‰
32Rakvere linnLääne-Viru maakond11,7 ‰
33Rakvere valdLääne-Viru maakond11,4 ‰
34Haljala valdLääne-Viru maakond10,7 ‰
35Lääne-Nigula valdLääne maakond10,6 ‰
36Anija valdHarju maakond10,5 ‰
37Viljandi linnViljandi maakond9,1 ‰
38Hiiumaa valdHiiu maakond8,8 ‰
39Elva valdTartu maakond8,5 ‰
40Võru valdVõru maakond8,1 ‰
41Kanepi valdPõlva maakond7,4 ‰
42Viljandi valdViljandi maakond7,0 ‰
43Jõhvi valdIda-Viru maakond6,9 ‰
44Vinni valdLääne-Viru maakond6,1 ‰
45Põhja-Sakala valdViljandi maakond5,9 ‰
46Kadrina valdLääne-Viru maakond5,0 ‰
46Lääneranna valdPärnu maakond5,0 ‰
48Põlva valdPõlva maakond4,9 ‰
49Märjamaa valdRapla maakond4,7 ‰
50Kehtna valdRapla maakond4,5 ‰
51Tapa valdLääne-Viru maakond4,0 ‰
52Paide linnJärva maakond3,8 ‰
53Rõuge valdVõru maakond3,5 ‰
53Räpina valdPõlva maakond3,5 ‰
55Mulgi valdViljandi maakond3,3 ‰
55Setomaa valdVõru maakond3,3 ‰
57Järva valdJärva maakond3,1 ‰
58Peipsiääre valdTartu maakond2,8 ‰
58Saarde valdPärnu maakond2,8 ‰
58Võru linnVõru maakond2,8 ‰
61Põltsamaa valdJõgeva maakond2,4 ‰
62Türi valdJärva maakond2,3 ‰
62Viru-Nigula valdLääne-Viru maakond2,3 ‰
64Tõrva valdValga maakond2,1 ‰
65Kihnu valdPärnu maakond2,0 ‰
66Mustvee valdJõgeva maakond1,7 ‰
67Lüganuse valdIda-Viru maakond1,2 ‰
68Jõgeva valdJõgeva maakond1,0 ‰
68Narva linnIda-Viru maakond1,0 ‰
70Väike-Maarja valdLääne-Viru maakond0,9 ‰
71Loksa linnHarju maakond0,8 ‰
72Valga valdValga maakond0,6 ‰
73Narva-Jõesuu linnIda-Viru maakond0,5 ‰
74Kohtla-Järve linnIda-Viru maakond0,2 ‰

Maakondade võrdlus

Määrade puhul rahvaarvuga kaalutud keskmised, arvukuse näitajate puhul summad.

Teised sama teema pingeread

Korduma kippuvad küsimused

Milline omavalitsus on näitajas „Aastatel 2021–2025 kasutusse lubatud uued eluruumid 1000 elaniku kohta“ esikohal?

Näitajas „Aastatel 2021–2025 kasutusse lubatud uued eluruumid 1000 elaniku kohta“ on esikohal Jõelähtme vald (95,0 ‰).

Milline on näitaja „Aastatel 2021–2025 kasutusse lubatud uued eluruumid 1000 elaniku kohta“ mediaan?

Pingerea 74 omavalitsuse mediaan on 8,9 ‰.