Eluase · 2021
Eluruumid eramutes (üheeluruumilised elamud): omavalitsuste pingerida
Eluruumid eramutes (üheeluruumilised elamud): esikohal on Ruhnu vald (95,5%), viimasel kohal Sillamäe linn (0,5%). 78 omavalitsuse mediaan on 52,0%.
Esikolmik ja TOP 100
| # | Omavalitsus | Maakond | Eluruumid eramutes (üheeluruumilised elamud) |
|---|---|---|---|
| 1 | Ruhnu vald | Saare maakond | 95,5% |
| 2 | Kihnu vald | Pärnu maakond | 91,6% |
| 3 | Muhu vald | Saare maakond | 88,0% |
| 4 | Vormsi vald | Lääne maakond | 79,7% |
| 5 | Mustvee vald | Jõgeva maakond | 78,7% |
| 6 | Setomaa vald | Võru maakond | 75,1% |
| 7 | Häädemeeste vald | Pärnu maakond | 72,9% |
| 8 | Rõuge vald | Võru maakond | 72,3% |
| 9 | Peipsiääre vald | Tartu maakond | 70,7% |
| 10 | Alutaguse vald | Ida-Viru maakond | 70,6% |
| 11 | Kanepi vald | Põlva maakond | 68,6% |
| 12 | Haljala vald | Lääne-Viru maakond | 67,5% |
| 13 | Kiili vald | Harju maakond | 67,2% |
| 13 | Võru vald | Võru maakond | 67,2% |
| 15 | Kuusalu vald | Harju maakond | 66,8% |
| 16 | Kastre vald | Tartu maakond | 66,6% |
| 17 | Hiiumaa vald | Hiiu maakond | 66,3% |
| 18 | Otepää vald | Valga maakond | 65,8% |
| 19 | Nõo vald | Tartu maakond | 64,2% |
| 20 | Antsla vald | Võru maakond | 63,8% |
| 21 | Märjamaa vald | Rapla maakond | 62,1% |
| 22 | Räpina vald | Põlva maakond | 61,0% |
| 23 | Viljandi vald | Viljandi maakond | 60,6% |
| 24 | Kohila vald | Rapla maakond | 59,7% |
| 25 | Põhja-Sakala vald | Viljandi maakond | 59,4% |
| 26 | Raasiku vald | Harju maakond | 58,8% |
| 27 | Saku vald | Harju maakond | 58,3% |
| 28 | Tori vald | Pärnu maakond | 57,6% |
| 29 | Saaremaa vald | Saare maakond | 57,5% |
| 30 | Lääneranna vald | Pärnu maakond | 56,8% |
| 31 | Vinni vald | Lääne-Viru maakond | 55,2% |
| 32 | Harku vald | Harju maakond | 55,0% |
| 33 | Tõrva vald | Valga maakond | 54,9% |
| 34 | Elva vald | Tartu maakond | 54,8% |
| 35 | Lääne-Nigula vald | Lääne maakond | 54,7% |
| 36 | Kambja vald | Tartu maakond | 53,9% |
| 37 | Mulgi vald | Viljandi maakond | 53,8% |
| 38 | Järva vald | Järva maakond | 53,6% |
| 39 | Saarde vald | Pärnu maakond | 53,3% |
| 40 | Tartu vald | Tartu maakond | 50,7% |
| 41 | Jõelähtme vald | Harju maakond | 50,2% |
| 42 | Kadrina vald | Lääne-Viru maakond | 50,0% |
| 43 | Viimsi vald | Harju maakond | 49,2% |
| 44 | Kose vald | Harju maakond | 48,8% |
| 45 | Põltsamaa vald | Jõgeva maakond | 48,5% |
| 46 | Põlva vald | Põlva maakond | 48,4% |
| 46 | Rapla vald | Rapla maakond | 48,4% |
| 48 | Türi vald | Järva maakond | 47,7% |
| 49 | Väike-Maarja vald | Lääne-Viru maakond | 46,5% |
| 50 | Anija vald | Harju maakond | 46,1% |
| 51 | Saue vald | Harju maakond | 45,7% |
| 52 | Kehtna vald | Rapla maakond | 44,6% |
| 53 | Luunja vald | Tartu maakond | 43,9% |
| 53 | Rakvere vald | Lääne-Viru maakond | 43,9% |
| 55 | Põhja-Pärnumaa vald | Pärnu maakond | 43,8% |
| 56 | Jõgeva vald | Jõgeva maakond | 42,9% |
| 57 | Valga vald | Valga maakond | 35,6% |
| 58 | Lääne-Harju vald | Harju maakond | 35,4% |
| 59 | Tapa vald | Lääne-Viru maakond | 35,0% |
| 60 | Rae vald | Harju maakond | 34,9% |
| 61 | Lüganuse vald | Ida-Viru maakond | 32,5% |
| 62 | Narva-Jõesuu linn | Ida-Viru maakond | 31,3% |
| 63 | Haapsalu linn | Lääne maakond | 30,9% |
| 64 | Paide linn | Järva maakond | 28,8% |
| 65 | Jõhvi vald | Ida-Viru maakond | 28,7% |
| 66 | Keila linn | Harju maakond | 28,2% |
| 67 | Pärnu linn | Pärnu maakond | 27,5% |
| 68 | Viru-Nigula vald | Lääne-Viru maakond | 26,3% |
| 69 | Rakvere linn | Lääne-Viru maakond | 24,7% |
| 70 | Viljandi linn | Viljandi maakond | 23,9% |
| 71 | Maardu linn | Harju maakond | 20,4% |
| 72 | Võru linn | Võru maakond | 19,1% |
| 73 | Loksa linn | Harju maakond | 15,5% |
| 74 | Tartu linn | Tartu maakond | 12,9% |
| 75 | Tallinn | Harju maakond | 6,3% |
| 76 | Kohtla-Järve linn | Ida-Viru maakond | 4,5% |
| 77 | Narva linn | Ida-Viru maakond | 2,9% |
| 78 | Sillamäe linn | Ida-Viru maakond | 0,5% |
Maakondade võrdlus
Määrade puhul rahvaarvuga kaalutud keskmised, arvukuse näitajate puhul summad.
- Hiiu maakond66,3%
- Saare maakond59,1%
- Põlva maakond55,4%
- Rapla maakond53,3%
- Jõgeva maakond51,2%
- Võru maakond51,0%
- Valga maakond46,5%
- Viljandi maakond45,4%
- Järva maakond42,8%
- Lääne maakond39,7%
- Lääne-Viru maakond39,1%
- Pärnu maakond39,1%
- Tartu maakond29,8%
- Harju maakond17,6%
- Ida-Viru maakond11,2%
Teised sama teema pingeread
Korduma kippuvad küsimused
Milline omavalitsus on näitajas „Eluruumid eramutes (üheeluruumilised elamud)“ esikohal?
Näitajas „Eluruumid eramutes (üheeluruumilised elamud)“ on esikohal Ruhnu vald (95,5%).
Milline on näitaja „Eluruumid eramutes (üheeluruumilised elamud)“ mediaan?
Pingerea 78 omavalitsuse mediaan on 52,0%.