Eluase · 2021
Enne 1946. aastat ehitatud eluruumid: omavalitsuste pingerida
Enne 1946. aastat ehitatud eluruumid: esikohal on Rõuge vald (57,9%), viimasel kohal Sillamäe linn (0,0%). 78 omavalitsuse mediaan on 22,9%.
Esikolmik ja TOP 100
| # | Omavalitsus | Maakond | Enne 1946. aastat ehitatud eluruumid |
|---|---|---|---|
| 1 | Rõuge vald | Võru maakond | 57,9% |
| 2 | Vormsi vald | Lääne maakond | 56,2% |
| 3 | Kuusalu vald | Harju maakond | 54,9% |
| 4 | Muhu vald | Saare maakond | 53,7% |
| 5 | Mulgi vald | Viljandi maakond | 46,5% |
| 6 | Kastre vald | Tartu maakond | 46,3% |
| 7 | Kanepi vald | Põlva maakond | 45,9% |
| 8 | Setomaa vald | Võru maakond | 43,6% |
| 9 | Võru vald | Võru maakond | 42,8% |
| 10 | Hiiumaa vald | Hiiu maakond | 40,6% |
| 10 | Viljandi vald | Viljandi maakond | 40,6% |
| 12 | Mustvee vald | Jõgeva maakond | 40,2% |
| 13 | Antsla vald | Võru maakond | 40,0% |
| 14 | Kihnu vald | Pärnu maakond | 37,5% |
| 15 | Lääne-Nigula vald | Lääne maakond | 36,8% |
| 16 | Räpina vald | Põlva maakond | 34,1% |
| 17 | Saarde vald | Pärnu maakond | 33,5% |
| 18 | Lääneranna vald | Pärnu maakond | 33,0% |
| 19 | Häädemeeste vald | Pärnu maakond | 32,1% |
| 20 | Järva vald | Järva maakond | 31,8% |
| 21 | Märjamaa vald | Rapla maakond | 29,7% |
| 22 | Peipsiääre vald | Tartu maakond | 29,6% |
| 23 | Alutaguse vald | Ida-Viru maakond | 29,5% |
| 24 | Anija vald | Harju maakond | 29,3% |
| 25 | Tõrva vald | Valga maakond | 29,0% |
| 26 | Põlva vald | Põlva maakond | 28,3% |
| 27 | Kose vald | Harju maakond | 28,2% |
| 28 | Otepää vald | Valga maakond | 28,1% |
| 29 | Nõo vald | Tartu maakond | 27,5% |
| 30 | Tartu vald | Tartu maakond | 26,8% |
| 31 | Türi vald | Järva maakond | 26,7% |
| 32 | Ruhnu vald | Saare maakond | 26,6% |
| 33 | Jõgeva vald | Jõgeva maakond | 26,4% |
| 34 | Elva vald | Tartu maakond | 25,8% |
| 35 | Põltsamaa vald | Jõgeva maakond | 25,6% |
| 36 | Kehtna vald | Rapla maakond | 25,1% |
| 37 | Saaremaa vald | Saare maakond | 24,8% |
| 38 | Väike-Maarja vald | Lääne-Viru maakond | 24,2% |
| 39 | Põhja-Pärnumaa vald | Pärnu maakond | 23,2% |
| 40 | Kohila vald | Rapla maakond | 22,7% |
| 41 | Rapla vald | Rapla maakond | 22,3% |
| 42 | Raasiku vald | Harju maakond | 20,9% |
| 43 | Paide linn | Järva maakond | 19,2% |
| 44 | Tori vald | Pärnu maakond | 18,4% |
| 45 | Kambja vald | Tartu maakond | 17,9% |
| 46 | Põhja-Sakala vald | Viljandi maakond | 16,7% |
| 47 | Pärnu linn | Pärnu maakond | 15,9% |
| 48 | Võru linn | Võru maakond | 15,5% |
| 49 | Haapsalu linn | Lääne maakond | 14,8% |
| 49 | Lüganuse vald | Ida-Viru maakond | 14,8% |
| 51 | Jõelähtme vald | Harju maakond | 14,7% |
| 52 | Lääne-Harju vald | Harju maakond | 13,5% |
| 53 | Valga vald | Valga maakond | 12,9% |
| 54 | Haljala vald | Lääne-Viru maakond | 12,3% |
| 54 | Vinni vald | Lääne-Viru maakond | 12,3% |
| 56 | Viljandi linn | Viljandi maakond | 12,0% |
| 57 | Saku vald | Harju maakond | 11,4% |
| 57 | Viru-Nigula vald | Lääne-Viru maakond | 11,4% |
| 59 | Tallinn | Harju maakond | 11,2% |
| 60 | Kadrina vald | Lääne-Viru maakond | 11,0% |
| 61 | Loksa linn | Harju maakond | 9,6% |
| 62 | Saue vald | Harju maakond | 9,5% |
| 63 | Luunja vald | Tartu maakond | 9,2% |
| 63 | Rakvere vald | Lääne-Viru maakond | 9,2% |
| 65 | Kiili vald | Harju maakond | 9,1% |
| 66 | Jõhvi vald | Ida-Viru maakond | 9,0% |
| 67 | Rakvere linn | Lääne-Viru maakond | 7,8% |
| 68 | Rae vald | Harju maakond | 7,2% |
| 68 | Tapa vald | Lääne-Viru maakond | 7,2% |
| 70 | Harku vald | Harju maakond | 7,0% |
| 71 | Keila linn | Harju maakond | 6,3% |
| 72 | Tartu linn | Tartu maakond | 5,2% |
| 73 | Narva-Jõesuu linn | Ida-Viru maakond | 4,7% |
| 74 | Viimsi vald | Harju maakond | 3,8% |
| 75 | Kohtla-Järve linn | Ida-Viru maakond | 2,3% |
| 76 | Narva linn | Ida-Viru maakond | 1,4% |
| 77 | Maardu linn | Harju maakond | 0,1% |
| 78 | Sillamäe linn | Ida-Viru maakond | 0,0% |
Maakondade võrdlus
Määrade puhul rahvaarvuga kaalutud keskmised, arvukuse näitajate puhul summad.
- Hiiu maakond40,6%
- Võru maakond34,9%
- Põlva maakond33,1%
- Jõgeva maakond28,6%
- Viljandi maakond26,6%
- Saare maakond26,2%
- Järva maakond25,6%
- Rapla maakond24,4%
- Lääne maakond22,9%
- Valga maakond19,8%
- Pärnu maakond19,7%
- Tartu maakond13,0%
- Harju maakond11,2%
- Lääne-Viru maakond10,8%
- Ida-Viru maakond4,3%
Teised sama teema pingeread
Korduma kippuvad küsimused
Milline omavalitsus on näitajas „Enne 1946. aastat ehitatud eluruumid“ esikohal?
Näitajas „Enne 1946. aastat ehitatud eluruumid“ on esikohal Rõuge vald (57,9%).
Milline on näitaja „Enne 1946. aastat ehitatud eluruumid“ mediaan?
Pingerea 78 omavalitsuse mediaan on 22,9%.