NACE K
Finants- ja kindlustustegevus: omavalitsuste pingerida
Finants- ja kindlustustegevus: ettevõtete arv on 3 824, mis moodustab 2,4% kogu riigi summast. Esikohal on Tallinn.
Pingerida ettevõtete arvu järgi
| # | Omavalitsus | Ettevõtete | Osakaal |
|---|---|---|---|
| 1 | Tallinn | 2 712 | 3,7% |
| 2 | Tartu linn | 149 | 1,5% |
| 3 | Rae vald | 95 | 2,7% |
| 4 | Viimsi vald | 86 | 2,8% |
| 5 | Pärnu linn | 73 | 1,3% |
| 6 | Harku vald | 68 | 2,9% |
| 7 | Saue vald | 50 | 1,8% |
| 8 | Saaremaa vald | 29 | 0,8% |
| 9 | Tartu vald | 27 | 1,8% |
| 10 | Kuusalu vald | 26 | 2,8% |
| 11 | Saku vald | 23 | 1,5% |
| 12 | Viljandi linn | 23 | 1,4% |
| 13 | Rakvere linn | 21 | 1,6% |
| 14 | Kambja vald | 17 | 1,0% |
| 15 | Keila linn | 17 | 1,9% |
| 16 | Lääne-Harju vald | 16 | 1,5% |
| 17 | Haapsalu linn | 15 | 1,1% |
| 18 | Maardu linn | 15 | 1,1% |
| 19 | Hiiumaa vald | 14 | 1,1% |
| 20 | Kohtla-Järve linn | 14 | 1,1% |
| 21 | Jõelähtme vald | 13 | 1,4% |
| 22 | Kiili vald | 13 | 1,5% |
| 23 | Narva linn | 13 | 0,5% |
| 24 | Otepää vald | 13 | 1,8% |
| 25 | Paide linn | 13 | 1,6% |
| 26 | Türi vald | 13 | 1,5% |
| 27 | Tori vald | 12 | 1,0% |
| 28 | Rapla vald | 11 | 0,8% |
| 29 | Viljandi vald | 11 | 0,8% |
| 30 | Võru linn | 11 | 1,1% |
| 31 | Jõhvi vald | 10 | 0,8% |
| 32 | Luunja vald | 10 | 1,7% |
| 33 | Lääne-Nigula vald | 10 | 1,2% |
| 34 | Põlva vald | 10 | 0,8% |
| 35 | Raasiku vald | 9 | 1,6% |
| 36 | Jõgeva vald | 8 | 0,7% |
| 37 | Järva vald | 8 | 0,9% |
| 38 | Tõrva vald | 8 | 1,6% |
| 39 | Kose vald | 7 | 0,9% |
| 40 | Lüganuse vald | 7 | 1,5% |
| 41 | Anija vald | 6 | 1,3% |
| 42 | Märjamaa vald | 6 | 0,7% |
| 43 | Valga vald | 6 | 0,6% |
| 44 | Elva vald | 5 | 0,4% |
| 45 | Häädemeeste vald | 5 | 0,9% |
| 46 | Kanepi vald | 5 | 1,0% |
| 47 | Kastre vald | 5 | 0,9% |
| 48 | Kohila vald | 5 | 0,6% |
| 49 | Lääneranna vald | 5 | 0,8% |
| 50 | Mustvee vald | 5 | 0,9% |
Pingerida tegevusala osakaalu järgi (keskmised ja suured omavalitsused)
| # | Omavalitsus | Ettevõtete | Osakaal |
|---|---|---|---|
| 1 | Tallinn | 2 712 | 3,7% |
| 2 | Harku vald | 68 | 2,9% |
| 3 | Kuusalu vald | 26 | 2,8% |
| 4 | Viimsi vald | 86 | 2,8% |
| 5 | Rae vald | 95 | 2,7% |
| 6 | Keila linn | 17 | 1,9% |
| 7 | Tartu vald | 27 | 1,8% |
| 8 | Saue vald | 50 | 1,8% |
| 9 | Otepää vald | 13 | 1,8% |
| 10 | Luunja vald | 10 | 1,7% |
| 11 | Raasiku vald | 9 | 1,6% |
| 12 | Paide linn | 13 | 1,6% |
| 13 | Tõrva vald | 8 | 1,6% |
| 14 | Rakvere linn | 21 | 1,6% |
| 15 | Lüganuse vald | 7 | 1,5% |
| 16 | Kiili vald | 13 | 1,5% |
| 17 | Türi vald | 13 | 1,5% |
| 18 | Saku vald | 23 | 1,5% |
| 19 | Tartu linn | 149 | 1,5% |
| 20 | Lääne-Harju vald | 16 | 1,5% |
| 21 | Viljandi linn | 23 | 1,4% |
| 22 | Jõelähtme vald | 13 | 1,4% |
| 23 | Pärnu linn | 73 | 1,3% |
| 24 | Anija vald | 6 | 1,3% |
| 25 | Lääne-Nigula vald | 10 | 1,2% |
| 26 | Haapsalu linn | 15 | 1,1% |
| 27 | Hiiumaa vald | 14 | 1,1% |
| 28 | Maardu linn | 15 | 1,1% |
| 29 | Kohtla-Järve linn | 14 | 1,1% |
| 30 | Võru linn | 11 | 1,1% |
Teised tegevusalad
Põllumajandus, metsamajandus ja kalapüükMäetööstusTöötlev tööstusElektri-, gaasi- ja soojusvarustusVesi, kanalisatsioon ja jäätmekäitlusEhitusKaubandus ja mootorsõidukite remontVeondus ja laondusMajutus ja toitlustusInfo ja sideKinnisvaraalane tegevusKutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevusHaldus- ja abitegevusedHaridusTervishoid ja sotsiaalhoolekanneKunst, meelelahutus ja vaba aegMuud teenindavad tegevused