NACE Q
Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne: omavalitsuste pingerida
Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne: ettevõtete arv on 2 766, mis moodustab 1,7% kogu riigi summast. Esikohal on Tallinn.
Pingerida ettevõtete arvu järgi
| # | Omavalitsus | Ettevõtete | Osakaal |
|---|---|---|---|
| 1 | Tallinn | 1 098 | 1,5% |
| 2 | Tartu linn | 312 | 3,0% |
| 3 | Pärnu linn | 119 | 2,1% |
| 4 | Viimsi vald | 75 | 2,4% |
| 5 | Rakvere linn | 66 | 4,9% |
| 6 | Narva linn | 55 | 2,2% |
| 7 | Harku vald | 54 | 2,3% |
| 8 | Saue vald | 49 | 1,7% |
| 9 | Rae vald | 48 | 1,3% |
| 10 | Saaremaa vald | 44 | 1,2% |
| 11 | Viljandi linn | 43 | 2,6% |
| 12 | Kohtla-Järve linn | 42 | 3,2% |
| 13 | Elva vald | 30 | 2,5% |
| 14 | Haapsalu linn | 30 | 2,3% |
| 15 | Rapla vald | 29 | 2,0% |
| 16 | Jõhvi vald | 28 | 2,2% |
| 17 | Maardu linn | 26 | 1,9% |
| 18 | Võru linn | 26 | 2,5% |
| 19 | Kambja vald | 25 | 1,4% |
| 20 | Põlva vald | 21 | 1,8% |
| 21 | Tartu vald | 21 | 1,4% |
| 22 | Paide linn | 19 | 2,3% |
| 23 | Järva vald | 18 | 2,1% |
| 24 | Keila linn | 18 | 2,0% |
| 25 | Saku vald | 18 | 1,2% |
| 26 | Jõgeva vald | 17 | 1,6% |
| 27 | Märjamaa vald | 17 | 1,8% |
| 28 | Hiiumaa vald | 16 | 1,3% |
| 29 | Viljandi vald | 16 | 1,2% |
| 30 | Lääne-Harju vald | 15 | 1,4% |
| 31 | Türi vald | 15 | 1,7% |
| 32 | Valga vald | 15 | 1,6% |
| 33 | Kiili vald | 14 | 1,6% |
| 34 | Luunja vald | 13 | 2,2% |
| 35 | Põltsamaa vald | 13 | 1,5% |
| 36 | Tapa vald | 13 | 1,8% |
| 37 | Võru vald | 13 | 1,2% |
| 38 | Sillamäe linn | 12 | 2,3% |
| 39 | Jõelähtme vald | 11 | 1,1% |
| 40 | Lääne-Nigula vald | 11 | 1,3% |
| 41 | Otepää vald | 11 | 1,5% |
| 42 | Raasiku vald | 11 | 2,0% |
| 43 | Kohila vald | 10 | 1,3% |
| 44 | Kose vald | 10 | 1,3% |
| 45 | Mulgi vald | 10 | 1,5% |
| 46 | Tori vald | 10 | 0,9% |
| 47 | Vinni vald | 10 | 1,6% |
| 48 | Häädemeeste vald | 9 | 1,6% |
| 49 | Kastre vald | 9 | 1,6% |
| 50 | Kuusalu vald | 9 | 1,0% |
Pingerida tegevusala osakaalu järgi (keskmised ja suured omavalitsused)
| # | Omavalitsus | Ettevõtete | Osakaal |
|---|---|---|---|
| 1 | Rakvere linn | 66 | 4,9% |
| 2 | Kohtla-Järve linn | 42 | 3,2% |
| 3 | Tartu linn | 312 | 3,0% |
| 4 | Viljandi linn | 43 | 2,6% |
| 5 | Võru linn | 26 | 2,5% |
| 6 | Elva vald | 30 | 2,5% |
| 7 | Viimsi vald | 75 | 2,4% |
| 8 | Paide linn | 19 | 2,3% |
| 9 | Haapsalu linn | 30 | 2,3% |
| 10 | Sillamäe linn | 12 | 2,3% |
| 11 | Harku vald | 54 | 2,3% |
| 12 | Jõhvi vald | 28 | 2,2% |
| 13 | Luunja vald | 13 | 2,2% |
| 14 | Narva linn | 55 | 2,2% |
| 15 | Järva vald | 18 | 2,1% |
| 16 | Pärnu linn | 119 | 2,1% |
| 17 | Rapla vald | 29 | 2,0% |
| 18 | Raasiku vald | 11 | 2,0% |
| 19 | Keila linn | 18 | 2,0% |
| 20 | Maardu linn | 26 | 1,9% |
| 21 | Märjamaa vald | 17 | 1,8% |
| 22 | Väike-Maarja vald | 9 | 1,8% |
| 23 | Tapa vald | 13 | 1,8% |
| 24 | Põlva vald | 21 | 1,8% |
| 25 | Tõrva vald | 9 | 1,8% |
| 26 | Kehtna vald | 8 | 1,8% |
| 27 | Saue vald | 49 | 1,7% |
| 28 | Türi vald | 15 | 1,7% |
| 29 | Räpina vald | 9 | 1,7% |
| 30 | Kiili vald | 14 | 1,6% |
Teised tegevusalad
Põllumajandus, metsamajandus ja kalapüükMäetööstusTöötlev tööstusElektri-, gaasi- ja soojusvarustusVesi, kanalisatsioon ja jäätmekäitlusEhitusKaubandus ja mootorsõidukite remontVeondus ja laondusMajutus ja toitlustusInfo ja sideFinants- ja kindlustustegevusKinnisvaraalane tegevusKutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevusHaldus- ja abitegevusedHaridusKunst, meelelahutus ja vaba aegMuud teenindavad tegevused