NACE I
Majutus ja toitlustus: omavalitsuste pingerida
Majutus ja toitlustus: ettevõtete arv on 4 897, mis moodustab 3,1% kogu riigi summast. Esikohal on Tallinn.
Pingerida ettevõtete arvu järgi
| # | Omavalitsus | Ettevõtete | Osakaal |
|---|---|---|---|
| 1 | Tallinn | 1 779 | 2,5% |
| 2 | Tartu linn | 343 | 3,4% |
| 3 | Pärnu linn | 303 | 5,4% |
| 4 | Saaremaa vald | 243 | 6,9% |
| 5 | Haapsalu linn | 97 | 7,4% |
| 6 | Hiiumaa vald | 97 | 7,9% |
| 7 | Narva linn | 83 | 3,3% |
| 8 | Viimsi vald | 79 | 2,5% |
| 9 | Rae vald | 78 | 2,2% |
| 10 | Viljandi linn | 68 | 4,1% |
| 11 | Otepää vald | 64 | 8,7% |
| 12 | Lääne-Harju vald | 58 | 5,3% |
| 13 | Saue vald | 54 | 1,9% |
| 14 | Jõhvi vald | 48 | 3,8% |
| 15 | Harku vald | 45 | 1,9% |
| 16 | Lääne-Nigula vald | 44 | 5,4% |
| 17 | Rõuge vald | 42 | 7,0% |
| 18 | Viljandi vald | 39 | 2,9% |
| 19 | Kohtla-Järve linn | 38 | 2,9% |
| 20 | Tartu vald | 38 | 2,6% |
| 21 | Võru linn | 38 | 3,7% |
| 22 | Haljala vald | 36 | 6,6% |
| 23 | Saku vald | 36 | 2,3% |
| 24 | Võru vald | 35 | 3,3% |
| 25 | Põlva vald | 34 | 2,9% |
| 26 | Rakvere linn | 34 | 2,5% |
| 27 | Tori vald | 33 | 2,9% |
| 28 | Rapla vald | 31 | 2,2% |
| 29 | Elva vald | 30 | 2,5% |
| 30 | Peipsiääre vald | 30 | 6,3% |
| 31 | Valga vald | 30 | 3,1% |
| 32 | Muhu vald | 29 | 10,2% |
| 33 | Lääneranna vald | 28 | 4,6% |
| 34 | Tõrva vald | 28 | 5,4% |
| 35 | Järva vald | 27 | 3,2% |
| 36 | Kose vald | 27 | 3,5% |
| 37 | Maardu linn | 27 | 2,0% |
| 38 | Tapa vald | 27 | 3,8% |
| 39 | Kambja vald | 26 | 1,5% |
| 40 | Lüganuse vald | 26 | 5,6% |
| 41 | Narva-Jõesuu linn | 26 | 8,9% |
| 42 | Häädemeeste vald | 25 | 4,4% |
| 43 | Jõgeva vald | 25 | 2,3% |
| 44 | Jõelähtme vald | 24 | 2,5% |
| 45 | Kuusalu vald | 24 | 2,6% |
| 46 | Mustvee vald | 24 | 4,5% |
| 47 | Märjamaa vald | 23 | 2,5% |
| 48 | Antsla vald | 22 | 5,4% |
| 49 | Põltsamaa vald | 22 | 2,6% |
| 50 | Räpina vald | 22 | 4,1% |
Pingerida tegevusala osakaalu järgi (keskmised ja suured omavalitsused)
| # | Omavalitsus | Ettevõtete | Osakaal |
|---|---|---|---|
| 1 | Otepää vald | 64 | 8,7% |
| 2 | Hiiumaa vald | 97 | 7,9% |
| 3 | Haapsalu linn | 97 | 7,4% |
| 4 | Saaremaa vald | 243 | 6,9% |
| 5 | Lüganuse vald | 26 | 5,6% |
| 6 | Tõrva vald | 28 | 5,4% |
| 7 | Lääne-Nigula vald | 44 | 5,4% |
| 8 | Pärnu linn | 303 | 5,4% |
| 9 | Lääne-Harju vald | 58 | 5,3% |
| 10 | Viru-Nigula vald | 14 | 4,1% |
| 11 | Räpina vald | 22 | 4,1% |
| 12 | Viljandi linn | 68 | 4,1% |
| 13 | Jõhvi vald | 48 | 3,8% |
| 14 | Tapa vald | 27 | 3,8% |
| 15 | Võru linn | 38 | 3,7% |
| 16 | Kose vald | 27 | 3,5% |
| 17 | Luunja vald | 20 | 3,4% |
| 18 | Anija vald | 16 | 3,4% |
| 19 | Tartu linn | 343 | 3,4% |
| 20 | Narva linn | 83 | 3,3% |
| 21 | Võru vald | 35 | 3,3% |
| 22 | Sillamäe linn | 17 | 3,2% |
| 23 | Järva vald | 27 | 3,2% |
| 24 | Valga vald | 30 | 3,1% |
| 25 | Viljandi vald | 39 | 2,9% |
| 26 | Põhja-Pärnumaa vald | 19 | 2,9% |
| 27 | Tori vald | 33 | 2,9% |
| 28 | Kohtla-Järve linn | 38 | 2,9% |
| 29 | Põhja-Sakala vald | 20 | 2,9% |
| 30 | Põlva vald | 34 | 2,9% |
Teised tegevusalad
Põllumajandus, metsamajandus ja kalapüükMäetööstusTöötlev tööstusElektri-, gaasi- ja soojusvarustusVesi, kanalisatsioon ja jäätmekäitlusEhitusKaubandus ja mootorsõidukite remontVeondus ja laondusInfo ja sideFinants- ja kindlustustegevusKinnisvaraalane tegevusKutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevusHaldus- ja abitegevusedHaridusTervishoid ja sotsiaalhoolekanneKunst, meelelahutus ja vaba aegMuud teenindavad tegevused