NACE D
Elektri-, gaasi- ja soojusvarustus: omavalitsuste pingerida
Elektri-, gaasi- ja soojusvarustus: ettevõtete arv on 750, mis moodustab 0,5% kogu riigi summast. Esikohal on Tallinn.
Pingerida ettevõtete arvu järgi
| # | Omavalitsus | Ettevõtete | Osakaal |
|---|---|---|---|
| 1 | Tallinn | 272 | 0,4% |
| 2 | Tartu linn | 36 | 0,4% |
| 3 | Järva vald | 35 | 4,1% |
| 4 | Viljandi linn | 35 | 2,1% |
| 5 | Saaremaa vald | 32 | 0,9% |
| 6 | Hiiumaa vald | 23 | 1,9% |
| 7 | Pärnu linn | 20 | 0,4% |
| 8 | Saue vald | 19 | 0,7% |
| 9 | Haljala vald | 13 | 2,4% |
| 10 | Elva vald | 11 | 0,9% |
| 11 | Rae vald | 11 | 0,3% |
| 12 | Rakvere vald | 10 | 1,7% |
| 13 | Nõo vald | 9 | 2,2% |
| 14 | Tartu vald | 8 | 0,5% |
| 15 | Viimsi vald | 8 | 0,3% |
| 16 | Harku vald | 7 | 0,3% |
| 17 | Põlva vald | 7 | 0,6% |
| 18 | Tõrva vald | 7 | 1,4% |
| 19 | Viljandi vald | 7 | 0,5% |
| 20 | Kastre vald | 6 | 1,1% |
| 21 | Kohtla-Järve linn | 6 | 0,5% |
| 22 | Luunja vald | 6 | 1,0% |
| 23 | Mulgi vald | 6 | 0,9% |
| 24 | Otepää vald | 6 | 0,8% |
| 25 | Viru-Nigula vald | 6 | 1,8% |
| 26 | Anija vald | 5 | 1,0% |
| 27 | Jõelähtme vald | 5 | 0,5% |
| 28 | Kadrina vald | 5 | 1,2% |
| 29 | Kuusalu vald | 5 | 0,5% |
| 30 | Põhja-Sakala vald | 5 | 0,7% |
| 31 | Räpina vald | 5 | 0,9% |
| 32 | Türi vald | 5 | 0,6% |
| 33 | Võru vald | 5 | 0,5% |
| 34 | Haapsalu linn | 4 | 0,3% |
| 35 | Jõgeva vald | 4 | 0,4% |
| 36 | Jõhvi vald | 4 | 0,3% |
| 37 | Kose vald | 4 | 0,5% |
| 38 | Maardu linn | 4 | 0,3% |
| 39 | Narva linn | 4 | 0,2% |
| 40 | Põltsamaa vald | 4 | 0,5% |
| 41 | Põhja-Pärnumaa vald | 4 | 0,6% |
| 42 | Rõuge vald | 4 | 0,7% |
| 43 | Saarde vald | 4 | 1,1% |
| 44 | Võru linn | 4 | 0,4% |
| 45 | Kiili vald | 3 | 0,3% |
| 46 | Kohila vald | 3 | 0,4% |
| 47 | Lääne-Nigula vald | 3 | 0,4% |
| 48 | Muhu vald | 3 | 1,1% |
| 49 | Narva-Jõesuu linn | 3 | 1,0% |
| 50 | Paide linn | 3 | 0,4% |
Pingerida tegevusala osakaalu järgi (keskmised ja suured omavalitsused)
| # | Omavalitsus | Ettevõtete | Osakaal |
|---|---|---|---|
| 1 | Järva vald | 35 | 4,1% |
| 2 | Viljandi linn | 35 | 2,1% |
| 3 | Hiiumaa vald | 23 | 1,9% |
| 4 | Viru-Nigula vald | 6 | 1,8% |
| 5 | Rakvere vald | 10 | 1,7% |
| 6 | Tõrva vald | 7 | 1,4% |
| 7 | Kastre vald | 6 | 1,1% |
| 8 | Anija vald | 5 | 1,0% |
| 9 | Luunja vald | 6 | 1,0% |
| 10 | Räpina vald | 5 | 0,9% |
| 11 | Elva vald | 11 | 0,9% |
| 12 | Saaremaa vald | 32 | 0,9% |
| 13 | Mulgi vald | 6 | 0,9% |
| 14 | Otepää vald | 6 | 0,8% |
| 15 | Põhja-Sakala vald | 5 | 0,7% |
| 16 | Saue vald | 19 | 0,7% |
| 17 | Põhja-Pärnumaa vald | 4 | 0,6% |
| 18 | Põlva vald | 7 | 0,6% |
| 19 | Türi vald | 5 | 0,6% |
| 20 | Tartu vald | 8 | 0,5% |
| 21 | Kuusalu vald | 5 | 0,5% |
| 22 | Viljandi vald | 7 | 0,5% |
| 23 | Kose vald | 4 | 0,5% |
| 24 | Jõelähtme vald | 5 | 0,5% |
| 25 | Põltsamaa vald | 4 | 0,5% |
| 26 | Võru vald | 5 | 0,5% |
| 27 | Kohtla-Järve linn | 6 | 0,5% |
| 28 | Lüganuse vald | 2 | 0,4% |
| 29 | Tapa vald | 3 | 0,4% |
| 30 | Väike-Maarja vald | 2 | 0,4% |
Teised tegevusalad
Põllumajandus, metsamajandus ja kalapüükMäetööstusTöötlev tööstusVesi, kanalisatsioon ja jäätmekäitlusEhitusKaubandus ja mootorsõidukite remontVeondus ja laondusMajutus ja toitlustusInfo ja sideFinants- ja kindlustustegevusKinnisvaraalane tegevusKutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevusHaldus- ja abitegevusedHaridusTervishoid ja sotsiaalhoolekanneKunst, meelelahutus ja vaba aegMuud teenindavad tegevused