NACE R
Kunst, meelelahutus ja vaba aeg: omavalitsuste pingerida
Kunst, meelelahutus ja vaba aeg: ettevõtete arv on 5 911, mis moodustab 3,7% kogu riigi summast. Esikohal on Tallinn.
Pingerida ettevõtete arvu järgi
| # | Omavalitsus | Ettevõtete | Osakaal |
|---|---|---|---|
| 1 | Tallinn | 2 888 | 4,0% |
| 2 | Tartu linn | 448 | 4,4% |
| 3 | Pärnu linn | 203 | 3,6% |
| 4 | Viimsi vald | 141 | 4,5% |
| 5 | Rae vald | 133 | 3,7% |
| 6 | Saaremaa vald | 128 | 3,6% |
| 7 | Harku vald | 108 | 4,5% |
| 8 | Saue vald | 106 | 3,7% |
| 9 | Viljandi linn | 93 | 5,5% |
| 10 | Saku vald | 61 | 4,0% |
| 11 | Rakvere linn | 57 | 4,2% |
| 12 | Rapla vald | 56 | 3,9% |
| 13 | Lääne-Harju vald | 54 | 4,9% |
| 14 | Kambja vald | 51 | 2,9% |
| 15 | Hiiumaa vald | 50 | 4,1% |
| 16 | Narva linn | 47 | 1,9% |
| 17 | Viljandi vald | 46 | 3,5% |
| 18 | Elva vald | 42 | 3,5% |
| 19 | Kiili vald | 41 | 4,7% |
| 20 | Tartu vald | 41 | 2,8% |
| 21 | Keila linn | 40 | 4,4% |
| 22 | Põlva vald | 40 | 3,4% |
| 23 | Haapsalu linn | 37 | 2,8% |
| 24 | Võru linn | 36 | 3,5% |
| 25 | Kuusalu vald | 35 | 3,7% |
| 26 | Türi vald | 35 | 4,0% |
| 27 | Otepää vald | 32 | 4,3% |
| 28 | Raasiku vald | 32 | 5,7% |
| 29 | Kose vald | 30 | 3,9% |
| 30 | Jõelähtme vald | 29 | 3,0% |
| 31 | Tori vald | 29 | 2,5% |
| 32 | Võru vald | 29 | 2,7% |
| 33 | Häädemeeste vald | 27 | 4,7% |
| 34 | Lääne-Nigula vald | 27 | 3,3% |
| 35 | Nõo vald | 27 | 6,6% |
| 36 | Tapa vald | 27 | 3,8% |
| 37 | Kohila vald | 25 | 3,2% |
| 38 | Anija vald | 24 | 5,0% |
| 39 | Jõgeva vald | 24 | 2,2% |
| 40 | Kanepi vald | 24 | 4,7% |
| 41 | Põhja-Sakala vald | 24 | 3,5% |
| 42 | Maardu linn | 23 | 1,7% |
| 43 | Valga vald | 23 | 2,4% |
| 44 | Järva vald | 22 | 2,6% |
| 45 | Põltsamaa vald | 22 | 2,6% |
| 46 | Rõuge vald | 22 | 3,7% |
| 47 | Märjamaa vald | 21 | 2,3% |
| 48 | Jõhvi vald | 20 | 1,6% |
| 49 | Haljala vald | 19 | 3,5% |
| 50 | Lääneranna vald | 19 | 3,1% |
Pingerida tegevusala osakaalu järgi (keskmised ja suured omavalitsused)
| # | Omavalitsus | Ettevõtete | Osakaal |
|---|---|---|---|
| 1 | Raasiku vald | 32 | 5,7% |
| 2 | Viljandi linn | 93 | 5,5% |
| 3 | Anija vald | 24 | 5,0% |
| 4 | Lääne-Harju vald | 54 | 4,9% |
| 5 | Kiili vald | 41 | 4,7% |
| 6 | Viimsi vald | 141 | 4,5% |
| 7 | Harku vald | 108 | 4,5% |
| 8 | Tartu linn | 448 | 4,4% |
| 9 | Keila linn | 40 | 4,4% |
| 10 | Otepää vald | 32 | 4,3% |
| 11 | Rakvere linn | 57 | 4,2% |
| 12 | Hiiumaa vald | 50 | 4,1% |
| 13 | Türi vald | 35 | 4,0% |
| 14 | Tallinn | 2 888 | 4,0% |
| 15 | Saku vald | 61 | 4,0% |
| 16 | Rapla vald | 56 | 3,9% |
| 17 | Kose vald | 30 | 3,9% |
| 18 | Tapa vald | 27 | 3,8% |
| 19 | Saue vald | 106 | 3,7% |
| 20 | Kuusalu vald | 35 | 3,7% |
| 21 | Rae vald | 133 | 3,7% |
| 22 | Saaremaa vald | 128 | 3,6% |
| 23 | Pärnu linn | 203 | 3,6% |
| 24 | Viru-Nigula vald | 12 | 3,5% |
| 25 | Viljandi vald | 46 | 3,5% |
| 26 | Võru linn | 36 | 3,5% |
| 27 | Elva vald | 42 | 3,5% |
| 28 | Põhja-Sakala vald | 24 | 3,5% |
| 29 | Põlva vald | 40 | 3,4% |
| 30 | Lääne-Nigula vald | 27 | 3,3% |
Teised tegevusalad
Põllumajandus, metsamajandus ja kalapüükMäetööstusTöötlev tööstusElektri-, gaasi- ja soojusvarustusVesi, kanalisatsioon ja jäätmekäitlusEhitusKaubandus ja mootorsõidukite remontVeondus ja laondusMajutus ja toitlustusInfo ja sideFinants- ja kindlustustegevusKinnisvaraalane tegevusKutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevusHaldus- ja abitegevusedHaridusTervishoid ja sotsiaalhoolekanneMuud teenindavad tegevused